2. Nula
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Geboortedatum 7-5-2018
Fokker J.J.van Rooijen Lageland (Gr.)
Fokrichting Springen
Afstamming Jenssen VDL x Cardento
Prijs € 3.500,00
1. Nula - Jenssen VDL x Cardento
Vader Jenssen is één van de eerste zonen die Harley VDL KWPN gekeurd ziet worden. Hij was vanaf zijn optredens in Den Bosch een absolute smaakmaker en de goedkeuring is daarvan het levende bewijs. Gepaard aan een moederlijn die zich in de sport heeft bewezen. Zo liep overgrootmoeder Irasina (v. Nimmerdor) zelf op 1m30 niveau. En zij bracht meerdere internationale springpaarden waarvan Sarina (1m50) en Blokum (1m35) het meest in het oog springen. Ze is tevens de grootmoeder van Bas (v. Cartano) die met Pia-Louise Aufrecht in het 1m55 sprong, Fortuna (v. Chello III) die in het 1m45 geklasseerd is met Katrin Eckermann en van Waverveen (v. Cardento) en Loukas de la Noue (v. Malito de Reve) die beide in het 1m40 springen.

Jenssen VDL
Harley
pref
Heartbreaker
pref
Larthago
pref. prest. sport-spr
Zirsinaa vd Leeuwerk
Zirocco Blue
keur
Persinaa
Cula r
ibop-sp keur
Cardento
Capitol I
B-Estelle
Isarina
pref. prest keur
Nimmerdor
pref
Warina
pref. prest ster