15. Nexandra
Geslacht Merrie
Kleur Donkerbruin
Geboortedatum 26-4-2018
Fokker J.Gaal, Oldemarkt
Fokrichting Dressuur
Afstamming Dark Pleasure x Flemmingh
Prijs € 3.600,00
15. Nexandra - Dark Pleasure x Flemmingh
Over de plas maakt vader Dark Pleasure inmiddels goede sier in de dressuurring. Dat hij zou vertrekken was niet zo verwonderlijk. Want de kwaliteiten die hij hier in op de Nederlandse concoursvelden sinds zijn jeugd lieten zien werden ook door de oplettende buitenwacht opgemerkt. Moeder Pexandra is een dochter van Flemmingh. Een bewezen dochter. Want haar zoon Jesperado van Desperado werd als hengst goedgekeurd. Het is het zoveelste wapenfeit. Want Winsky (v. Stravinksy xx) werd eerder al in de klasse ZZ-Zwaar uitgebracht. In de klasse Z1 mogen we Fexzandra en Dexandra verwelkomen. Moeder Pexandra is ook de zus van het ZZ-Licht dressuurpaard Zorro (v. Painted Black) en Telt Hit III die in de Z1 aan start verschijnt.

Dark Pleasure
UFO
Metall
Jufeera
ster
Wild Pleasure
Elite pref IBOPdres
Jazz
pref
Leandra
Pexandra
pref ster
Flemmingh
pref
Lacapo
Texas
Exandra
pref
Wellington
keur
Zandra
pref. prest ster