10. Ninalocia S.
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Geboortedatum 28-4-2018
Fokker G.M.M.Smidt Denekamp
Fokrichting Springen
Afstamming Zirocco Blue x Indoctro
Prijs € 3.500,00
10. Ninalocia S - Zirocco Blue x Indoctro
Zirocco Blue VDL gaf eigenlijk het beste visitekaartje af wat een hengst zich kan wensen. Uit zijn eerste jaargang was het Eddie Blue die met Devin Ryan op het podium eindigde van de wereldbeker finale. Het betekende tevens dat hij selectie veilig stede voor de wereldruiterspelen in Tryon. De moeder van Ninalocia S is PROK gekeurd en een nog jonge merrie van de bewezen vererver Indoctro. Ze is onder meer de tante van Elocia (1m40) en de Grand Prix dressuurpaarden Blacktime en Chacha Time. Een generatie daarachter is de overgrootmoeder een zus van Nourejev die naast zijn KWPN goedkeuring op Grand Prix dressuurniveau uitkomt.

Zirocco Blue
Mr.Blue
pref
Couperus
Acarla
prest ster
licorne des Forets
voltaire
pref
Gekas des Forets
Idalocia S.
prok
Indoctro
pref
Capitol I
Vanessa VII H
Dalocia S
ster voorl.keur
Veron
Lalocia
pref keur