23. Nico
Geslacht Hengst
Kleur Donkerbruin
Geboortedatum 13-3-2018
Fokker L.Koppert Oosterhesselen
Fokrichting Springen
Afstamming Comme il Faut x Quality
Prijs € 3.500,00
23. Nico - Comme il Faut x Quality
Als enige rechtstreekse zoon van Ratina Z droeg Comme il Faut lang een loodzware vracht aan verwachting met zich mee. Temeer omdat zijn vader hengst van de eeuw Cornet Obolensky is. Onder Marcus Ehning laat Comme il Faut met zijn geweldige instelling bijna wekelijks zijn concurrentie de hakken zien op vijfsterren niveau. Van topsport komt dus topsport. De moeder van dit veilingitem is een Quality merrie. De bij alle Duitse stamboeken gekeurde Quality is een zoon van Quinar die zelf op 1m50 niveau springt. In de moederlijn van Nico herkennen we onder meer de 1m35 geklasseerde Diamant’s Best Z en de op 1m40 uitgebrachte Jamaika Z.

Comme il Faut
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna v Clost
Ratina Z
G.Ramiro Z
Argentina Z
First Quality
prok
Quality
Quinar
Cordelia
Solita Ospa
Calvados
keur
Grace Jones