25. LAKKATO
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Geboortedatum 18-5-2016
Fokker TJ.Smith & J.J.Lugies-Smith Klijndijk
Fokrichting Springen
Afstamming Starpower x Padinus
25. Lakkato Starpower x Padinus hengst fokker TJ. Smith & J.J. Lugies-Smith te Klijndijk
Niet één maar slechts twee keer tekent Padinus voor bloed in de moederlijn van een veilingitem op de veulenveiling in Dwingeloo. Een unicum, want de vraag naar zijn prestatie bloed is groot. Met name in de moederlijn brengt Padinus rijdbaarheid, scherpte, bloed en een extra zetje vermogen. Dit keer gepaard aan klasbak Starpower, een vermogende zoon van Stakkato die onder Zoi Snels internationaal goede sier maakt. Maak je over de springkwaliteiten van moeder Adelheid geen zorgen want zij werd ster met 80 punten voor de galop, reflexen en techniek. Ze is tevens de zus van de 1.30 springende Zeno van Mahmoud Gholam en de CIC1* eventer van Arjan Hamoen. Uit overgrootmoeder Vannie komt Franko die in het 1.35 aan de start verschijnt en uit deze stam loopt Serenate op internationaal Grand Prix niveau in de dressuur. Vannie voert tevens een scheut volbloed via Ballyvie xx.

Starpower
Stakkato
Spartan
Pia
Enjoy
Escudo I
Wyoming
Adelheid
ster
Padinus
keur
Heartbreaker
pref
Ladina
keur prest sportspr
Jessica
ster
Zeoliet
keur
Vannie
pref