19. Minosa
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Geboortedatum 19-5-2017
Fokker R.vd Scheur
Fokrichting Springen
Afstamming Durango VDL x Zeus
Durango VDL was destijds de eerste zoon van springfenomeen Zirocco Blue VDL die goedgekeurd werd voor de KWPN dekdienst. Ook in de sport gooide hij vanaf het eerste ogenblik hoge ogen. Met een droomtransfer richting Amerika als gevolg. Het bloed van Zeus in de moederlijn wordt eveneens alom gewaardeerd. Het staat voor hardheid, scherpte en instelling. En zijn we daar vandaag niet allemaal naar op zoek in een sportpaard. Moeder Onosa gaf in combinatie met Celano al het internationale springpaard Valentino. Havalier, de volle broer van de grootmoeder sprong eveneens over een hoogte van 1.60m. Uit deze Zephyr-stam komen verder onder meer de internationaal springende Colore (1.55m), Kleo (1.50m), Parker (1.50m), Zelinosa, Abrinosa en Dino die allen op een hoogte van 1.45m springen.

Durango VDL
Zirocco Blue VDL
keur
Mr.Blue
pref
Licorne des Forets
Narona
pref. prest ster
Lux
Rebekka
pref. prest ster
Onosa
ster
Zeus
keur
Arlequin x
Urielle
Inosa
pref ster
Cavalier
keur
Dinosa